Acasă Fotbal Galerie FOTO Fotbal Feminin Romania U17–Franta U17 0-4FotbalNationaleGalerie FOTO Fotbal Feminin Romania U17–Franta U17 0-4De către Catalin Mihalache - 9 iulie 20150FacebookTwitterPinterestWhatsApp ARTICOLE SIMILAREDE LA ACELAȘI AUTORACSO Filiași continuă seria amicalelorEdi Iordănescu nu mai este selecționerul echipei naționale a RomânieiVictorie istorică pentru România la Euro 2024LĂSAȚI UN MESAJ Renunțați la răspunsVă rugăm să introduceți comentariul dvs.! Introduceți aici numele dvs. Ați introdus o adresă de e-mail incorectă!Vă rugăm să introduceți adresa dvs. de e-mail aici Salvați numele meu, adresa de e-mail și site-ul web în acest browser pentru data viitoare i comentariu. Δ