Acasă Fotbal Steaua a prezentat noile echipamenteFotbalLiga 1Steaua a prezentat noile echipamenteDe către Stefan Chelaru - 8 iulie 20150FacebookTwitterPinterestWhatsApp Cu ocazia partidei din aceasta seara contra celor de la ASA TG Mures in supercupa, Steaua isi va inagura noile echipamente.Designul tricourilor este mult schimbat fata de ultimii ani. Supercupa este in seara aceasta incepand cu ora 21:00 ARTICOLE SIMILAREDE LA ACELAȘI AUTORACSO Filiași continuă seria amicalelorSepsi, singura echipă cu punctaj maxim în Superliga! Dinamo a făcut scorul etapeiSuperliga a început cu o surpriză! Unirea Slobozia, prima victorie din istorieLĂSAȚI UN MESAJ Renunțați la răspunsVă rugăm să introduceți comentariul dvs.! Introduceți aici numele dvs. Ați introdus o adresă de e-mail incorectă!Vă rugăm să introduceți adresa dvs. de e-mail aici Salvați numele meu, adresa de e-mail și site-ul web în acest browser pentru data viitoare i comentariu. Δ