CSM București: 
6 august – CSM București-CSM Ploiești (Rm. Vâlcea) ora 18:00
8 august – CSM București-CSM Ploiești (Rm. Vâlcea) ora 18:00
12 august – SCM Craiova-CSM București (Craiova)
14 august – CSM București-CSM Unirea Slobozia (București)
21 august – CSM București-Corona Brașov (București)
22 august – ZRK Vardar Skopje-CSM București (București)
23 august – meci de clasament (București)
HCM Baia Mare:
5 august – ETO Gyor-HCM Baia Mare (Ungaria)
7 august – Iuventa Michalovce-HCM Baia Mare (Slovacia)
8 august – Astrakhanochka Astrakhan-HCM Baia Mare (Slovacia)
9 august – Podravka Vegeta-HCM Baia Mare (Slovacia)
14-15 august – turneu la Baia Mare, alături de HC Alba Sebeș, SCM Craiova și Iuventa Michalovce
21 august – HCM Baia Mare-Rostov Don (București)
22 august – Buducnost Podgorica-HCM Baia Mare (București)
23 august – meci de clasament (București)
Corona Brașov: 
1 august – Corona Brașov-CS Măgura Cisnădie (Brașov)   18.00
7-8 august – turneu la Cluj, alături de ”U” Alexandrion Cluj, SCM Craiova, HCM Rm. Vâlcea și CSM Bistrița
13-15 august – turneu la Brașov, alături de HC Dunărea Brăila, HCM Rm. Vâlcea și ”U” Alexandrion Cluj
20 august – Corona Brașov-ZRK Vardar Skopje (București)
21 august – CSM București-Corona Brașov (București)
23 august – meci de clasament (București)
HCM Roman: 
31 iulie – HCM Roman-CSM Ploiești (Roman)
1 august – HCM Roman-CSM Ploiești (Roman)
8-9 august – turneu la Roman, alături de HC Dunărea Brăila, Rapid București și CSM Unirea Slobozia
6
18 august – Secordak Dalfsen-HCM Roman (Cehia)
19 august – DHK Banik Most-HCM Roman (Cehia)
20 august – HCM Roman-BNTU BelAZ Minsk Reg. (Cehia)
21 august – HCM Roman-RK GEN-I Zagorje (Cehia)
22 august – HCM Roman-WHC Lada Togliatti (Cehia)
SCM Craiova:
7-8 august – turneu la Cluj, alături de ”U” Alexandrion Cluj, HCM Rm. Vâlcea, CSM Bistrița și Corona Brașov
12 august – SCM Craiova-CSM București (Craiova)
14-15 august – turneu la Baia Mare, alături de HCM Baia Mare, HC Alba Sebeș și Iuventa Michalovce
21-22 august – turneu la Craiova, alături de ”U” Alexandrion Cluj, CSM Ploiești și CS Măgura Cisnădie
HC Dunărea Brăila:
8-9 august – turneu la Roman, alături de HCM Roman, Rapid București și CSM Unirea Slobozia
13-15 august – turneu la Brașov, alături de Corona Brașov, HCM Rm. Vâlcea și ”U” Alexandrion Cluj
HC Zalău:
27 iulie – HC Zalău-CS Măgura Cisnădie
31 iulie – HC Zalău-”U” Alexandrion Cluj
1 august – HC Zalău-Debrecen
6-8 august – turneu la Zalău, alături de trei echipe din Ungaria
14-16 august – turneu în Ungaria
22-23 august – două partide amicale
CSM Ploiești:
31 iulie – HCM Roman-CSM Ploiești (Roman)
1 august – HCM Roman-CSM Ploiești (Roman)
6 august – CSM București-CSM Ploiești (Rm. Vâlcea)
8 august – CSM București-CSM Ploiești (Rm. Vâlcea)
21-22 august – turneu la Craiova, alături de SCM Craiova, ”U” Alexandrion Cluj și CS Măgura Cisnădie
”U” Alexandrion Cluj:
TURNEU CLUJ NAPOCA
6 august 17.30 U Alexandrion Cluj vs. CSM Bistrita
7 august 09.30 HCM Rm Valcea vs. Corona Brasov
7 august 11.15 SCM Craiova vs. CSM Bistrita
7 august 16.45 SCM Craiova vs. Corona Brasov
7 august 18.30 U Alexandrion Cluj vs. HCM Ramnicu Valcea
8 august 09.30 HCM Ramnicu Valcea vs. SCM Craiova
8 august 11.30 U Alexandrion Cluj vs. Corona Brasov
13-15 august – turneu la Brașov, alături de Corona Brașov, HC Dunărea Brăila și HCM Rm. Vâlcea
21-22 august – turneu la Craiova, alături de SCM Craiova, CSM Ploiești și CS Măgura Cisnădie
HCM Rm. Vâlcea: 
HCM Rm. Vâlcea-HC Alba Sebeș 28-26
HCM Rm. Vâlcea-CS Măgura Cisnădie 26-31
4 august – HCM Rm. Vâlcea-CS Măgura Cisnădie   17.00
7-8 august – turneu la Cluj, alături de ”U” Alexandrion Cluj, SCM Craiova, Corona Brașov și CSM Bistrița
14-15 august – turneu la Brașov, alături de Corona Brașov, HC Dunărea Brăila și ”U” Alexandrion Cluj
21-22 august – turneu la Sebeș
CSM Unirea Slobozia:
8-9 august – turneu la Roman, alături de HCM Roman, Dunărea Brăila și Rapid București
14 august – CSM București-CSM Unirea Slobozia (București)
CS Măgura Cisnădie:
HCM Rm. Vâlcea-CS Măgura Cisnădie 26-31
27 iulie – CS Măgura Cisnădie-HC Zalău
1 august – Corona Brașov-CS Măgura Cisnădie (Brașov)
4 august – HCM Rm. Vâlcea-CS Măgura Cisnădie (Rm. Vâlcea)
14-15 august – turneu la București, alături de Rapid București și HM Buzău
21-22 august – turneu la Craiova, alături de SCM Craiova, CSM Ploiești și ”U” Alexandrion Cluj
HC Alba Sebeș:
HCM Rm. Vâlcea-HC Alba Sebeș 28-26
14-15 august – turneu la Baia Mare, alături de HCM Baia Mare, SCM Craiova și Iuventa Michalovce
21-22 august – turneu la Sebeș
Rapid București:
8-9 august – turneu la Roman, alături de HCM Roman, HC Dunărea Brăila și CSM Unirea Slobozia
14-15 august – turneu la București, alături de CS Măgura Cisnădie și HM Buzău

 

 

sursa handbalvolei.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here