Acasă Handbal Feminin Amical HC Alba Sebes – HC ZalauHandbalFemininAmical HC Alba Sebes – HC ZalauDe către Stefan Chelaru - 7 iulie 20150FacebookTwitterPinterestWhatsApp Nou promovata HC Alba Sebes va disputa un amical in compania echipei lui Tadici, HC Zalau, joi 16 iulie ora 11:00. Echipa lui Tadici a terminat sezonul regulat 2014-2015 pe locul 6. ARTICOLE SIMILAREDE LA ACELAȘI AUTORHelle Thomsen e noua antrenoare de la CSM BucureștiFinal Four cu iz de Europa în Cupa României la handbal feminin! Dueluri de senzațieRapid, ultima semifinalistă din Cupa României la handbal femininLĂSAȚI UN MESAJ Renunțați la răspunsVă rugăm să introduceți comentariul dvs.! Introduceți aici numele dvs. Ați introdus o adresă de e-mail incorectă!Vă rugăm să introduceți adresa dvs. de e-mail aici Salvați numele meu, adresa de e-mail și site-ul web în acest browser pentru data viitoare i comentariu. Δ